Milan Staněk (1931 - 2015)
Osamělý strom
Prodejní cena:
40 800 Kč
Autor: | Milan Staněk |
Identifikační číslo: | 213 |
Datováno: | 2013 |
Technika: | olej/sololit |
Rozměry: | 123 x 91 cm |
Signatura: | sign. PD M. Staněk 2013 |
Autor: | Milan Staněk |
Identifikační číslo: | 213 |
Datováno: | 2013 |
Technika: | olej/sololit |
Rozměry: | 123 x 91 cm |