Menu

213

Milan Staněk (1931 - 2015)

Osamělý strom

Prodejní cena:
40 800 Kč
Autor: Milan Staněk
Identifikační číslo: 213
Datováno: 2013
Technika: olej/sololit
Rozměry: 123 x 91 cm
Signatura: sign. PD M. Staněk 2013
provenience: získáno z rodiny autora; rámováno